قبل از اینکه بخوام به شما راهکار دقیق را معرفی کنم به داستان خودم خوب دقت کنید شاید همه شما هم شبیه به من باشید یا هنوز به چالش‌های من در مسیر برخورد نکرده‌اید. به نظر شما اصلا این کار درسته که ما بدون تحلیل از نظرات دیگران استفاده کنیم و چشم بسته هر وقت گفت بخر بگیم چشم هر وقت هم گفت بفروش بدون هیچ دلیلی انجام بدیم؟!
این اولین سوال من بود تا اینکه شروع به پیدا کردن بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال در اصفهان کردم. هر اسمی که شنیده یا نشیده‌اید را رفتم اشتراک گرفتم و مدتی فعالیت کردم و تقریبا برآیند سوداور بود در کمتر از ۲ ماه پولم دو برابر شد ولی خب به این اکتفا نکردم و ادامه دادم تا به نتیجه فعلی رسیدم.

بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال خارجی

اولش فکر می‌کردم فقط باید بریم سراغ چنل‌های خارجی که معتبر هستند و خلاصه بهتر از ایرانی‌ها کار می‌کنند وقتی وارد شدم واقعا کارشون خوب بود ولی هزینه اشتراک ماهانه‌شون خیلی برای ما گران بود و از طرفی هر روز با اسم‌های جدید آشنا می‌شدم که تمایل داشتم توی اون‌ها عضو باشم ولی خب بودجه‌ام کفاف نمی‌داد و برای همین هر ماه یکی‌شون را تست می‌زدم. احتمالا اگر سابقه داشته باشید دقیقا شبیه به من بوده‌اید. تا اینکه تعدادی از این‌ها را گلچین کردم و با چند نفر از دوستانم اشتراکی خریدیم و اینجوری بهتر بود، سود هم افزایش پیدا کرد. از طرفی کم کم متوجه می‌شدیم کدام‌ها درصد خطای کمتری دارند و گلچینی از این‌ها را پیدا کردیم.

کانال سیگنال رایگان

در مسیرمان مدام به چنل‌های فارسی رایگان هم برخورد می‌کردم و برای کنجکاوی جوین می‌شدیم. در نهایت متوجه شدیم که ۹۰ درصد از این‌ها کپی‌کننده همون کانال‌هایی بودن که خودم قبلا عضو بوده‌ام 😁 پس به این نتیجه رسیدم که خیلی وقتم را تلف این‌ها نکنم و برم کانال‌ها منشا را پیدا کنم و صرفا با همون‌ها برم جلو که خدا را شکر به نتیجه هم رسیدم. پله بعدی ما ایرانی‌ها بودن که خیلی سر و صدا میکردن تو شبکه اجتماعی، تحلیل‌های خوب منتشر میکردن و از این کت‌شلوارپوش‌های حال به هم زن اینستاگرام بودن! بعد از کلی آزمون و خطا ایرانی‌های واقعا خوب را هم گیر آوردم و مدتی تست زدم. فدوی، علیرضا محرابی اصلا خوب نبودن هلاکویی هم شت‌هاش بد نیست.

نکات کانال های سیگنال ارز دیجیتال در اصفهان

سیگنال شت کوین

زمان رو نمایی از شیبا shiba من تازه با شت کوین‌ها آشنا شده بودم فکر می‌کنم ابتدای سال ۱۴۰۰ کمتر کسی این اصطلاح را شنیده بود تا اینکه دیدم سیگنال شت کوین هم خیلی باحاله خلاصه با از این جنس هم به لیستمون اضافه کردیم. دیگه یک گلچین حرفه‌ای از بهترین‌های ایرانی و خارجی داشتم که توش همه چیزی پیدا میشد. آلت کوین‌های انفجاری، بیت کوین، تحلیل و… البته این صحبتی که می‌کنم شاید حاصل تجربه خودم و تعداد زیادی از دوستان هست که طی ۲ سال بعد از کلی ضرر بدست آوردیم. تعداد چنل‌های وی ای پی به یکطرف گلچین کردن اون‌ها به طرف دیگر!

سیگنال بایننس

سیگنال ارز دیجیتال فیوچرز هم یکی از محبوب‌ترین‌هاست که بعد از تحریم ایران ماها رفتیم سمت احراز هویت با گواهی‌نامه از کشور دیگه عده‌ای هم رفتن تو کوکوین و بای بیت که خیلی جالب نبودن. تفاوت اسپات با فیوچرز فقط در دو طرفه بدون بازار بود یعنی وقتی بازار منفی میشد تو فیوچرز ما شورت یا سل هم میشد بگیریم که پیشنهاد می‌کنم تا جایی که میشه سمت این بخش هیچ صرافی نرید حداقل با مبلغ‌های سنگین چون احتمال اینکه استاپ لاس‌تون نگیره یا خود صرافی دستی بازارسازی کنه و لیکوئدتون کنه خیلی زیاده! ولی به هر حال از این دسته هم بهترین‌هاشو دارم.

تحلیل تکنیکال سیگنال ارز دیجیتال در اصفهان

صرافی ایرانی

خیلی از دوستان هم تو صرافی‌های ایرانی مثل نوبیتکس، والکس، اکسیر و چرت‌پرت‌های ایرانی هستن که اگر بایننس کار کرده بودن هرگز سمت این‌ها نمیرفتن و اون‌های هم که فارکس کار کرده باشن سمت فیوچرز نمیرن! بگذریم در مورد فارکس مفصل در یک مقاله دیگه صحبت کرده‌ام.

اشتراک vip سیگنال ارز دیجیتال

در نهایت یک لیست بلند بالا از هر  آنچه وی ای پی که فکرشو بکنید گرفتیم و یک گروه بزرگ شدیم و همه این‌ها را خریدیم فکر می‌کنم بالای ۱۰۰ ایرانی و خارجی باشه که دیگه معروف و خفن‌تر از این‌ها من هنوز نشنیدم. در واقع کامل کامل هست تازه ما از این‌ها چندتایی‌شو گلچین کردیم دیگه خودتون حساب شو بکنید بهترین‌های زبان فارسی و انگلیسی را خریدیم تازه از اون‌ها داریم بهترین‌شو جدا می‌کنیم. افرادی که دوست دارند در این حوزه فعالیت می‌کنند لازم نیست پولشون را بریزن تو کانال‌های مختلف و ضرر کنند و نا امید بشن این راهکار که میگم شاید ماهانه ارزش اشتراک این کانال‌ها بالای چند هزار دلار باشه که چون تعداد ما زیاد هست با مبلغ کمی می‌تونیم به همه این‌ها دسترسی داشته باشم. واتساپ در خدمت‌تون هستم.