آلت کوین‌ در اصفهان

انواع آلت کوین

آلت‌ کوین در اصفهان ارزهای رمزنگاری شده به غیر از بیت‌کوین است. آلت‌کوین‌ در اصفهان شبیه بیت‌کوین هستند اما از جهاتی با بیت‌کوین تفاوت دارند. از آنجایی که انواع آلت‌ کوین‌ در اصفهان از بیت‌کوین گرفته‌شده‌اند، حرکات قیمت آلت‌ کوین در اصفهان تمایل به تقلید از سیر بیت‌کوین دارد.

آنچه شما در ادامه می‌خوانید، آشنایی کامل با انواع آلت‌ کوین در اصفهان و شناخت بهترین نوع آلت‌ کوین‌ در اصفهان در سال ۲۰۲۱ برای سرمایه‌گذاری است.

انواع آلت کوین ها
آلت کوین در اصفهان

انواع آلت کوین در اصفهان

بسته به ویژگی‌ها و سازوکارهای انواع آلت‌کوین‌ در اصفهان، در اینجا خلاصه‌ای از آن‌ها آورده شده است.

نکته: ممکن است که آلت‌ کوین در اصفهان در بیش از یک دسته قرار گیرد.

آلت کوین‌ در اصفهان مبتنی بر ماینینگ(Mining-Based)

همانطور که از نام این آلت کوین در اصفهان پیدا است، شامل آلت‌کوین‌های در حال استخراج می‌شود. نمونه‌هایی از آلت‌کوین‌ در اصفهان که  در حال استخراج هستند شامل مونرو، لایت‌کوین، دش هستند.

استیبل‌کوین‌ها(Stablecoins)

استیبل کوین یک آلت کوین در اصفهان است که تجارت و استفاده از ارز رمزنگاری شده با نوساناتی همراه بوده‌ است. استیبل‌کوین‌ها با اتصال ارزش ارز رمزها به یک سبد کالا مانند ارزهای فیات، فلزات گرانبها و یا سایر ارزهای رمزپایه، این نوسانات کلی را کاهش دهند.

نکته: قرار نیست نوسانات قیمت کوین‌های ثابت از محدوده مشخص بیشتر شود.

توکن‌ها( Tokens)

توکن‌ها معمولا روی بلاکچین اتریوم ساخته می‌شوند، زیرا عملکرد و امکانات بسیار بیشتری ارائه می‌دهند.

توکن‌ها در مقایسه با کوین‌ها دامنه گسترده‌تری از موارد استفاده ممکن را دارند. با این حال، برعکس کوین‌ها، پول نیستند و جزء جدایی ناپذیر مدل امنیتی بلاک‌چین نیستند.(برای جایزه دادن به ماین‌ها استفاده نمی‌شوند. به همین دلیل بلاکچین‌هایی مانند اتریوم نیز کوین‌های جداگانه از توکن ها دارند.)

دوج‌کوین(Dogecoin) یک آلت کوین در اصفهان 

دوج‌کوین در ابتدا یک شوخی بود، اما درواقع به کاربردهایی منجرشد زیرا عرضه زیاد آن و قیمت پایین آن باعث تسهیل محتوای ریز کارآمد، در شبکه‌های اجتماعی شد. دوج کوین هم یک آلت کوین در اصفهان به حساب می‌آید.

دوج‌کوین سرعت بلاک آن ۱ دقیقه است که نسبت به بلاک‌چین‌های دیگر سریعتر است.

دوج کوین(یک نوع آلت کوین در اصفهان) رمزارز نظیربه‌نظیر است که به کاربران اجازه انتقال پول را به صورت آنلاین می‌دهد. تکنولوژی آن از لایت‌کوین ریشه گرفته است و خصوصیت‌های مهم دوج‌کوین الگوریتم اسکریپت(Scrypt) عرضه‌ی نامحدود است.

شت‌کوین( Shitcoin)

اصطلاح شت کوین به ارز رمزنگاری شده با ارزش کم یا ارزدیجیتالی گفته‌می‌شود و یک آلت‌ کوین در اصفهان است که هیچ هدف فوری و قابل تشخیصی ندارد. این اصطلاح برای رمز ارزهایی گفته‌ می‌شود که بعد بیت‌کوین تولید شدند.

ارزش کم شده یک شت‌کوین غالبا به دلیل عدم موفقیت سرمایه‌گذار است زیرا  قیمت این آلت کوین در اصفهان براساس حدس و گمان بوده‌است. به این ترتیب، این ارزها به عنوان سرمایه گذاری بد درنظرگرفته‌می‌شوند.

بهترین شت‌کوین

شت‌کوین‌ها یک آلت کوین در اصفهان است که بهترین مورد برای افرادی است که می‌خواهند با ریسک بیشتری در زمان کوتاه به سود بالاتری برسند. شت کوین‌ها ارزهای دیجیتالی هستند که ارزش آنها خیلی کم یا صفر است و هدف تشکیل آن‌ها مشخص نیست. معروف ترین شت کوین، دوج کوین که یک نوع آلت کوین در اصفهان است.

هشدار: اگر دنبال سرمایه گذاری پایدار هستید، شت کوین‌ها به عنوان یک آلت کوین در اصفهان گزینه مناسبی نیستند.

ریپل شت‌کوین(Ripple shitcoin)

 • ریپل(Ripple) یک شبکه و پروتکل پرداخت دیجیتال مبتنی بر بلاکچین است که دارای ارز رمزنگاری شده، خود XRP است.
 • به جای استفاده از استخراج بلاکچین، ریپل برای تأیید معاملات از مکانیزم اجماع، از طریق گروهی از سرورهای متعلق به بانک استفاده می‌کند.
 • معاملات ریپل انرژی کمتری نسبت به بیت کوین مصرف می‌کنند، در عرض چند ثانیه تأیید می‌شوند و هزینه بسیار کمی دارند، در حالی که معاملات بیت کوین انرژی بیشتری مصرف می‌کنند، تأیید آن‌ها بیشتر طول می‌کشد و هزینه های معامله بالاتری را شامل می شود.
 • ریپل(Ripple) که یک نوع آلت کوین در اصفهان است با در اختیار داشتن بازار در میان پنج نشانه برتر با ارزش مبتنی بر بلاکچین قرار دارد.

بیت‌کوین چیست؟

پول نقد بیت‌کوین به عنوان “پول نقد الکترونیکی نظیربه نظیر” است. بازرگانان و کاربران با هزینه کم و تاییدیه‌های قابل اعتماد توانمند می‌شوند.

مزایای بیت کوین

 1. ارسال پول به‌هرجای دنیا تقریبا رایگان
 2. بانک خود باشید و بر پول خود کنترل کامل داشته باشید.
 3. ارز دیجیتال کمیاب با عرضه ثابت و شناخته‌شده
 4. حفظ حریم خصوصی
 5. لذت استفاده از تخفیف‌های اختصاصی
 6. اکوسیستم توکن
 7. پشتیبانی در کل دنیا

تفاوت کوین‌ها و توکن‌ها

درک تمایز کوین‌ها و توکن‌ها به ما کمک می‌کند تا از خدمات بلاک‌چین ارزش بیشتری کسب کنیم و از مزایای بیشتری برخوردارشویم.

کوین در دنیای بلاکچین در درجه اول پول است. به عنوان مثال می‌توان به بیت‌کوین، لایت کوین و دوج‌کوین اشاره کرد. در حالیکه این سه کوین تفاوت عمده دارند و در یک چیز مشترک اند و آن هم ذخیره ارزش است.

بهترین کوین برای سرمایه گذاری

ارز رمزنگاری شده پول دیجیتالی است که با سیستم مرکزی مانند دولت مدیریت نمی‌شود. درعوض، براساس فناوری بلاکچین است که بیت‌کوین محبوبترین آن است. در حال حاضر بیش از ۵۰۰۰ رمز ارز در بازار وجود دارد.

در حالی که می‌توانید از ارز رمزنگاری شده برای خرید استفاده کنید، اکثر مردم با آن به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت رفتار می‌کنند. با این حال، اگر نمی دانید از کجا شروع کنید، سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری‌شده می‌تواند خطرناک باشد(در آلت کوین در اصفهان). اینها ۱۰ ارز رمزپایه برتراند که شایسته سرمایه گذاری درسال ۲۰۲۱ هستند.

 • بیت‌کوین
 • اتریوم
 • بایننس‌کوین
 • تتر
 • کاردانو
 • پولکادات
 • ریپل
 • لایت‌کوین
 • چین‌لینک
 • استلار

کلام آخر

برای سرمایه گذارانی که به دنبال ایجاد تنوع در بازارهای رمزنگاری هستند، آلت‌ کوین‌ در اصفهان راهی ارزان برای گسترش افق دید خود به فراتر از بیت‌کوین است. تجمع در بازارهای ارزهای رمزپایه بازدهی بیشتر از بیت کوین دارد.

اما خطراتی در سرمایه گذاری در آلت کوین در اصفهان است که مهمترین آن نبود مقررات است.

 1. در حال حاضر بهترین آلت کوین برای خرید کدام است؟

  هفت مورد از بهترین آلت کوین هایی که در حال حاضر زیر ۱ دلار معامله می شوند، عبارتند از:AMP (CCC:AMP-USD) Basic Attention Token (CCC:BAT-USD) Chiliz (CCC:CHZ-USD) Decentraland (CCC:MANA-USD) Harmony (CCC:ONE-USD) Holo (CCC:HOT-USD) PotCoin (CCC:POT-USD)

  کدام آلت کوین‌ها می تواند ما را میلیونر کند؟

  اتریوم (ETH) ... کاردانو (ADA) ... پولکات (DOT) ... Chainlink (LINK) ... Cosmos (ATOM)

  کدام آلت کوین ها برای سرمایه گذاری مناسبند؟

  بیت کوین (BTC) بیت کوین کش (BCH) اتریوم (ETH) کاردانو (ADA) دوج کوین (DOGE) بایننس کوین (BNB) پولکادات (DOT)

  کدام اپلیکیشن ها برای ارز دیجیتال مناسب است؟

  WazirX.Downloads: 213,763. Crypto.com. Downloads: 138,962. CoinSwitch. Downloads: 126,424. OKEx. Downloads: 105,600. Exodus. Downloads: 61,812. CoinDCX Go. Downloads: 46,287. Gemini. Downloads: 19,696. Google Play review: 4.5.

دیدگاه‌ خود را بنویسید