بروکر آمارکتس (AMarkets)

بروکر آمارکتس

آنچه در این مقاله می‌خوانید

مأموریت بروکر آمارکتس این است که به سرمایه‌گذاران خود در سراسر جهان فرصت موفقیت در بازارهای مالی را ارائه دهد. ما عمیقاً در این مقاله در بروکر آمارکتس غوطه‌ ور می‌شویم تا نقش AMarkets به عنوان یک پلتفرم بین‌ المللی معاملات دارایی‌های مالی متعدد برای معامله‌گران را ارزیابی کنیم.

مشخصات ECN STANDARD FIXED
اسپرد شناور ، از ۰ پیپ شناور ، از ۱.۳ پیپ ثابت ، از ۳ پیپ
کمیسیون ۲.۵$/۲.۵€ در هر ۱ لات ۰ ۰
نوع اجرا No Dealing Desk Market Maker No Dealing Desk
پلت فرم MT4 MT4 MT4
اهرم تا سقف ۱:۲۰۰ تا ۱:۱۰۰۰ تا ۱:۱۰۰۰
ارز پایه حساب USD, EUR USD, EUR USD, EUR
حداقل سپرده $۲۰۰ / €۲۰۰ $۱۰۰ / €۱۰۰ $۱۰۰ / €۱۰۰
نرخ .% در سال
حفاظت از موجودی حساب منفی
حساب اسلامی(حساب عادی باز کرده و درخواست ارسال می‌کنید)
شبکه اجتماعی معاملاتی
حداقل لات ۰.۰۱ ۰.۰۱ ۰.۰۱
مینیمم استپ ۰.۰۱ ۰.۰۱ ۰.۰۱
س+A1:D15طح استاپ اوت ۴۰% ۲۰% ۲۰%

ورود به سایت بروکر آمارکتس

بررسی کامل بروکر آمارکتس

آمارکتس یک کارگزاری تجارت بین‌المللی آنلاین و کارگزار بیش از ۵۰ دارایی است که در سال ۲۰۰۷ تاسیس شد. AMarkets یک کارگزار مشهور فارکس است که خدمات معاملات آنلاین را به معامله‌گران ارائه می‌دهد. در ۱۹۴ کشور جهان از جمله کشورهای اروپایی، آسیایی، اقیانوسیه و آفریقا فعالیت می‌کند. در مجموع بیش از ۱۰ هزار کاربر دارد.

AMarkets به مشتریان طیف وسیعی از محصولات و خدمات مالی مانند فارکس، فلزات، کالاها، اوراق بهادار و هم‌چنین ارزهای رمزنگاری‌شده عمده را ارائه می‌دهد. این بروکر از زمان راه‌اندازی جوایز بین‌المللی متعددی را در تمام زمینه‌های خدمات تجارت آنلاین خود کسب کرده است.

پیشنهاد ما به شما:  می‌ توانید با بررسی بروکر فیبوگروپ فارکس نیز با فارکس و بروکرهای آن بیشتر آشنا شوید.

حساب های معاملاتی در بروکر آمارکتس

آمارکتس دارای ۳ حساب معملاتی اصلی می باشد؛ این ۳ حساب عباررت اند از:

حساب ثابت (Fixed)

حساب ثابت امکان اجرای فوری را می‌دهد و محدودیتی برای سپرده‌های اولیه ندارد. با این نوع حساب نیازی به کمیسیون نیست. اهرم ارائه شده تا ۱:۱۰۰۰  و اسپردهای ثابت از ۳ پیپ افزایش می‌یابد. ارزهای مورد استفاده برای این حساب USB و EUR است.

حساب استاندارد (Standard)

حساب استاندارد امکان اجرای فوری و بازار را فراهم می‌کند. هم‌چنین، با این حساب، هیچ محدودیتی برای سپرده‌های اولیه وجود ندارد. درست مانند حساب ثابت، اهرم حساب استاندارد نیز ۱:۱۰۰۰ است. با این حال، اسپردها از ۱.۳ پیپ شناور می‌شوند. برای این نوع حساب کارمزد وجود ندارد و واحد پول مورد استفاده USB و EUR است.

حساب ECN

حساب ECN با عملکرد بازار سروکار دارد. این نوع حساب دارای سپرده اولیه ۵۰۰ دلار است. اهرم به ۱:۲۰۰ می‌رسد. با این حساب، کمیسیون ۵ دلار/ ۵ پوند وجود دارد. اسپردها از ۰ پیپ شناور هستند و از دو ارز، USD و EUR استفاده می‌شود.

پیشنهاد ما به شما:  همانطور که در جریان هستید بروکر هات فارکس دیگر ایرانیان را پشتیبانی نمی کند اما اگر با آن آشنا شوید به شما تو فارکس بسیار کمک می کند.

 

انواع حساب های بروکر آمارکتس

پلتفرم معاملاتی

بروکر آمارکتس هر حساب تجاری را با پلتفرم معاملاتی محبوب MetaTrader 4 (MT4) ارائه می‌دهد، زیرا شناخته شده‌ترین پلتفرم معاملاتی در جهان است. علاوه بر این پلتفرم، بروکر آمارکتس به معامله‌گران این امکان را می‌دهد که از پلتفرم ارتقا یافته MetaTrader 5 (MT5) نیز استفاده کنند. پلتفرم‌های تجاری MT4 & 5 دارای ظاهری زیبا، تعدادی ابزار گرافیکی، شاخص‌های فنی و معامله با یک کلیک برای اجرای سریع سفارشات و تجزیه و تحلیل فنی هستند.

سپرده ها و برداشت ها

بروکر آمارکتس انتخاب گسترده‌ای از روش‌های سپرده‌گذاری و برداشت را برای معامله‌گران خود فراهم می‌کند تا بتوانند معامله‌گران از سراسر جهان را در خود جای دهند. روش‌های واریز و برداشت یکسان است اما هزینه‌ها و زمان پردازش متفاوتی برای هر کدام در نظر گرفته شده است.

ثبت نام بروکر آمارکتس

معامله‌گران برای معامله با یک حساب بدون ریسک می‌توانند در نسخه ی نمایشی ثبت‌نام کنند که شامل ۱۰،۰۰۰ دلار وجوه مجازی است. حساب نمایشی یک ابزار عالی برای معامله‌گران و متخصصان جدید است، زیرا به شما امکان می‌دهد مهارت‌های معاملاتی را تمرین کرده و بدون سرمایه‌گذاری واقعی، معاملات را انجام دهید.

برای ثبت‌نام و راه‌اندازی حساب آزمایشی در AMarkets، معامله‌گران می‌توانند مراحل زیر را دنبال کنند:

۱.به وب سایت www.amarkets.com بروید و از نوار بالای صفحه اصلی روی “DEMO” کلیک کنید.

سایت بروکر آمارکتس

۲.در صفحه زیر باید نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و روی “Open account” کلیک کنید.

ثبت نام بروکر آمارکتس

۳.اکنون شما به طور خودکار به یک پلتفرم معاملاتی هدایت می‌شوید، جایی که می‌توانید معاملات را بدون ریسک سرمایه خود انجام دهید.

پلتفرم بروکر آمارکتس

نکته: اکانت آزمایشی فقط برای مبتدیان در نظر گرفته نشده است و به معامله‌گران پیشرفته این فرصت را می‌دهد تا آنچه AMarkets ارائه می‌دهد را بررسی کنند.

تحلیل های روزانه در بروکر آمارکتس

آمارکتس تجزیه و تحلیل پشتیبانی شده از تحقیقات در مورد بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری‌های تحلیلگران برتر و ابزارهای پیشرفته مقایسه نمودار مالی را ارائه می‌دهد. هیچ روش “بهترین” برای معاملات بین  انواع تجزیه و تحلیل‌ها وجود ندارد.

پیشنهاد ما به شما: مقاله آشنایی با بروکر ارانته فارکس را بخوانید!

بونوس های تشویقی بروکر آمارکتس

بروکر آمارکتس به طور مرتب تبلیغات مختلفی را اجرا می‌کند که به مشتریان امکان می‌دهد سودآوری تجاری خود را افزایش دهند.

همه مشتریان جدیدی که نوع حساب استاندارد یا ثابت را در پلتفرم MetaTrader 4 انتخاب می‌کنند، می‌توانند از پیشنهاد ویژه پاداش استقبال استفاده کرده و سپرده اولیه خود را دو برابر کنند.

برای مشتریان شرکت‌کننده در برنامه وفاداری “دریافت بازپرداخت از AMarkets”، کارگزار بخشی از اسپرد را برمی‌گرداند. این برنامه بازپرداخت پول چند سطحی است. هرچه فعالیت تجاری بیشتر مشتریان نشان دهند، وجوه بیشتری می‌توانند به حساب‌های تجاری خود بازگردانند.

علاوه بر این، آمارکتس به مشتریان خود این امکان را می‌دهد که هنگام تجارت با یک حساب آزمایشی، سود واقعی کسب کنند. در صورت موفقیت آمیز بودن معامله، مشتری می‌تواند سود خود را به یک حساب زنده منتقل کند.

انتقال همه سفارشات باز خود به آمارکتس که کاربران جدید می‌توانند همه معاملات باز خود را بدون از دست دادن و شروع مجدد به آمارکتس منتقل کنند. این یک پیشنهاد منحصر به فرد در بازار کارگزاری است.

سخن پایانی

هنگام معامله در بازارهای مالی، یافتن یک کارگزار که قابل اعتماد و توانا برای موفقیت شما در تجارت آنلاین باشد، بسیار وقت‌گیر و مهم است. بروکر آمارکتس توسط نهادهای نظارتی مالی معتبر تنظیم، اداره و نظارت می‌شود. در ارزینو دیدید مدیریت سرمایه‌گذاری‌های مالی شما در بستر بروکر آمارکتس بسیار سودمند است.

ورود به سایت بروکر آمارتکس

دیدگاه‌ خود را بنویسید