کسب درآمد بیت کوین در اصفهان

کسب درآمد بیت کوین در اصفهان

آیا تا به حال به کسب درآمد بیت کوین فکر کرده اید؟ من در این مقاله می‌توانم تجربیات و اطلاعات خود را درباره این موضوع در اختیار شما بگذارم؛ همچنین از آنجا که اطلاعاتی نیز درباره کسب درآمد بیت کوین در اصفهان دارم؛ سعی کرده‌ام تا کمی بیشتر درباره‌ی موضوعات در اصفهان توضیح بدهم.

شاید ۵یا ۶ سال پیش بود که برای اولین بار با بیت کوین و رمز ارزها آشنا شدم. مفهومی بسیار تازه و پیچیده که حتی توضیح آن برای بسیاری افراد کار سختی بود.

تا همین چند سال پیش نیز بسیاری از افراد تصور نمی‌کردند که روزی وارد دنیای رمز ارزها شوند و با آن کسب درآمد بکنند؛ اما به تازگی این موضوع بسیار مورد توجه قرار گرفته و روز به روز به تعداد افرادی که از بیت کوین درآمد بدست می‌آورند افزوده می‌شود.

پس اگر شما نیز به دنبال روش‌های مناسبی برای داشتن درآمد بیت کوین هستید این مقاله را دنبال بکنید.

توجه! هر فردی برای نگهداری و ردیابی بیت کوین های خود نیاز به یک کیف پول ارز دیجیتال دارد. لذا قبل از ورود به کار مطمئن شوید که یک کیف پول مناسب تهیه کرده اید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع ، می توانید به مقاله کیف پول ارز دیجیتال مراجعه کنید.

کیف پول ارز دیجیتال و کسب درآمد بیت کوین

روش‌های کسب درآمد بیت کوین

از آنجا که دنیای ارزهای دیجیتال هنوز برای بسیاری افراد بحثی تازه به شمار می‌آید؛ لذا فرصت‌های زیادی در آن وجود دارد. اما لازم به یاداوری است که علاوه بر جنبه‌های مثبت از برخی سختی‌ها نیز می‌تواند برخوردار باشد و اگر با آگاهی به آن ورود نکنید ممکن است متضرر شوید؛ لذا روش‌های متعدد آن را به خوبی بشناسید و با توجه به شرایط خود بهترین روش را انتخاب کنید تا بتوانید در آن موفق شده و به درآمدهای بالا برسید.

۱- کسب آنلاین بیت کوین به صورت رایگان

درآمد این روش بسیار ناچیز است؛ با این وجود هنوز برخی افراد که تازه با بیت کوین آشنا شده‌اند؛ یا افرادی که به آینده بیت کوین بسیار امیدوار هستند دوست دارند تا از این روش استفاده کنند.

در زیر به سه روش برای کسب بیت کوین رایگان از روش‌های آنلاین اشاره شده است.

A- سایت‌های کلیکی (bitcoin PTC)

در این روش به برخی سایت‌ها یا اپلیکیشن‌ها رفته و با کلیک بر روی آیکونی خاص میزان بازدید از آن سایت را بالا می برید. در مقابل، سایت به ازای هر کلیک مقدار بسیار کمی بیت کوین به شما می‌دهد.

در زیر به چند مورد از این سایت‌ها و برنامه‌ها اشاره شده است:
۱- برنامه Free Bitcoin – Earn Bitcoins in your spare time
۲- برنامه Cointiply – Earn Free Bitcoin
۳- سایت www. satoshihero. com
۴- سایت www. Bonusbitcoin. co

B- قطره چکان‌های بیت کوین (Bitcoin Faucet)

این روش نیز مشابه روش قبلی است؛ با این تفاوت که در این روش تنوع کارهایی که می‌توانید برای گرفتن بیت کوین انجام دهید بیشتر است و تنها محدود به کلیک بر روی یک آیکون نمی باشد. برای مثال ممکن است از شما خواسته شود که تبلیفی را ببینید، آزمونی را پاسخ دهید و…

در زیر چند مورد از سایت‌های مخصوص قطره چکان‌های بیت کوین معرفی شده اند.
۱-https://free.bitcoin.com/
۲- Cointiply
۳- BonusBitcoin
۴- Moon Bitcoin

c- کارهای کوچک (mini job)

در این روش به شما یک سری کارهای ساده ، مثل پست کردن یا لایک یک مطلب و… داده می‌شود که در ازای انجام آن مقداری بیت کوین به شما تعلق می‌گیرد.

همچنین برخی بازی‌های کامپیوتری نیز هستند که آن‌ها نیز به شما مقداری بیت کوین می‌دهند که این بازی‌ها نیز در این دسته قرار می‌گیرند.
مقدار بیت کوینی که از این روش قابل کسب است از روش‌های قبلی کمی بیشتر می‌باشد.

• روش‌های زیادی برای کسب رایگان بیت کوین وجود دارند.

  • سایر روش‌ها برای افراد داخل ایران امکان‌پذیر نیست و این سه روش بهترین روش‌هایی هستند که می‌توان به صورت رایگان با آن ها به کسب درآمد بیت کوین، در هر شهری از جمله اصفهان، پرداخت.
    اگر تمایل دارید که با سایر روش‌های کسب درآمد رایگان بیت کوین آشنا شوید؛ می‌توانید به مطالعه مقاله زیر بپردازید.
    https://99bitcoins.com/earn-bitcoins/

روش های کسب درآمد بیت کوین

۲-فریلنسری یا تبلیغات و بازاریابی محتوا در زمینه بیت کوین

در فریلنسری شما با انجام تبلیغات، وبلاگ‌نویسی یا تولید محتواهای خاصی در زمینه بیت کوین؛ برای برخی شرکت‌ها می‌توانید از آن‌ها درآمد بیت کوینی کسب نمایید. برای مثال برای آن‌ها فیلمی تهیه کنید و یا آن‌ها را به روشی به سایرین معرفی کنید.
در بازاریابی محتوا شما نیاز دارید که تعدادی مخاطب در اختیار داشته باشید تا برای مثال با معرفی محصولی خاص و افزایش فروش آن محصول برای خود درآمد بیت کوینی ایجاد کنید.

من در دوره ی فعالیت خود با فردی آشنا شدم، که با یک وبلاگ و خلاقیت های خاص خود به کسب درآمد بیت کوین در اصفهان می پرداخت و در طول کار اطلاعات زیادی نیز بدست می آورد که می توانست از آنها در سایر فعالیت های خود در حوزه رمزارزها استفاده کند.

در زیر برخی از سایت‌هایی که برای این کارها می‌توانید به آن مراجعه کنید معرفی شده اند:
۱- CryptoGrind
۲- BitGigs
۳- BitforTip
۴- CoinBase

در این سایت‌ها شما می‌توانید خود و توانایی‌هایتان را معرفی کنید و فردی را که به کار شما نیاز دارد پیدا کرده و درآمد بیت کوینی بدست آوردید.

۳- ترید بیت کوین و سایر رمز ارزها

در این روش شما می‌توانید با خرید وفروش بیت کوین و یا تبدیل رمز ارزها به هم سود به دست آورید. توجه کنید که معامله‌ی بیت کوین‌ها به دانش و مهارت نیاز دارد و شما باید با تحلیل‌های تکنیکال و بنیادین آشنایی داشته باشید.
این روش از ریسک بالایی برخوردار است؛ با این وجود به همان نسبت نیز درصورت موفق بودن در آن می‌توانید سود بیشتری کسب بکنید.

این روش در داخل ایران بسیار مورد توجه قرار گرفته است.موسسات و مراکز زیادی هستند که دوره های آموزشی تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال را ارائه می کنند.شما نیز می توانید با شرکت در این کلاس ها اطلاعات زیادی برای آغاز راه خود بدست آورید.

ترید بیت کوین

۴-استخراج بیت کوین

استخراج بیت کوین فرایندی است که در آن می‌توانید با استفاده از دستگاه‌های ماینر و قدرت پردازشی آن‌ها بیت کوین بدست آورید.
استخراج بیت کوین به طور کلی به دو روش سخت افزاری و ابری تقسیم‌بندی می‌شود.

برای آشنایی دقیق با ماینینگ می‌توانید به مقاله آموزش استخراج بیت‌کوین ( Bitcoin)| ماینینگ بیت کوین مراجعه کنید.

اولین شهرک رمز ارز کشور در اصفهان

در اردیبهشت امسال، یک سرمایه گذار بخش خصوصی از طی شدن روند اخذ مجوز برای احداث یک مجموعه شهرک استخراج رمز ارز، در منطقه فریدن اصفهان خبر داد.
این شهرک برای اولین بار در ایران احداث خواهد شد و طبق وعده‌ها تا پایان سال۱۴۰۰ به بهره برداری خواهد رسید.
این خبر خوبی است به خصوص برای افرادی که قصد کسب درآمد بیت کوین در اصفهان را دارند.
همچنین تعداد اشتغال زیادی ایجاد خواهد کرد و در آینده نیز صنعت ماینینگ را در ایران بسیار رشد خواهد داد.

هشدار

روز به روز به تعداد روش‌های کسب درآمد بیت کوین اضافه می‌شود اما توجه کنید که هیچ نظارتی بر بسیاری از این روش‌ها وجود ندارد لذا می‌توانند در راستای سو استفاده از شما یا سیستم شما طراحی شده باشند.
برای مثال برخی برنامه‌های رایگان دارای بدافزارهایی هستند که بدون اطلاع، از سیستم شما برای استخراج رمزارزها استفاده می‌کنند.

لذا قبل از اقدام به انجام هر یک از روش‌ها، به خوبی درباره‌ی آن‌ها اطلاعات بدست آورید.

مواظب باشید که خود را در دام کلاهبرداران و سایت‌ها یا برنامه‌هایی که وعده‌ی درآمده‌های بزرگ لحظه ای را به شما می‌دهند، نیندازید.کلاهبرداراران در حوزه بیت کوین

سخن پایانی

در این مقاله ۴ روش اصلی کسب درآمد بیت کوین را با توجه به تجربیات خود در شهر اصفهان در اختیار شما گذاشتیم؛ سایر روش‌ها همگی زیر مجموعه‌ای از این روش‌ها هستند؛ اما به هر حال سعی داریم که مقاله را به روز نگه داشته و در صورت یافتن روش‌های جدید آن‌ها را به متن اضافه کنیم.
اکنون شما می‌توانید با توجه به اطلاعاتی که درباره‌ی این روش‌ها بدست آوردید، به فکر کسب درآمد از بیت کوین باشید، به مطالعه بیشتر بپردازید و کسب تجربه در روش مدنظر خود آغاز کنید.
همچنین اگر این مقاله برای شما مفید بود خواهشمندیم که آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا روز به روز بر تعداد افرادی که به دنیای بیت کوین وارد می‌شوند افزوده شده و ما نیز بتوانیم دامنه‌ی فعالیت‌های خود را گسترده‌تر کرده و خدمات بهتری به شما ارائه بدهیم.

اگر شما نیز اطلاعاتی در حوزه ی کسب درآمد بیت کوین در اصفهان یا هر شهر دیگری دارید؛ می توانید آن را در کادر زیر برای ما بنویسید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید