آموزش فیوچرز بایننس در اصفهان

فیوچرز بایننس

معاملات آموزش فیوچرز بایننس در اصفهان یک بازار هیجان‌انگیز و سریع در حال رشد است که تریلیون‌­ها حجم و نقدینگی را در سراسر جهان به خود جلب می‌کند. هنگام تصمیم‌گیری درباره آینده ارز دیجیتال، تحمل ریسک و اهداف مالی خود را در نظر بگیرید.

آموزش فیوچرز بایننس در اصفهان چیست؟

صرافی بایننس اخیراً یک پلت­فرم معاملات آتی یعنی Binance Futures  راه‌­اندازی کرده است که به معامله‌گران اجازه می‌دهد از اهرم نیرو استفاده کنند و موقعیت‌های کوتاه و بلند را باز کنند.

در آموزش فیوچرز بایننس در اصفهان بعد از اولین نگاه و موقعیت‌های آزمایشی، می‌توان گفت که این پلتفرم یعنی فیوچرز بایننس بسیار شبیه به مبادله نقطه‌ای Binance است، که انتقال را بسیار آسان می‌کند. تجربه کاربر به همان سادگی است و تجارت نسبتاً ساده است.

 

نحوه افتتاح حساب یا ساخت اکانت Binance Futures

در آموزش فیوچرز بایننس در اصفهان قبل از افتتاح حساب کاربری Binance Futures، به یک حساب Binance معمولی نیاز دارید. اگر حسابی ندارید، می­‌توانید به سایت Binance بروید و بر روی Register در گوشه سمت راست بالای صفحه خود کلیک کنید. سپس این مراحل را دنبال کنید:

آدرس ایمیل خود را وارد کنید و یک رمز عبور امن ایجاد کنید.

ساخت اکانت فیوچرز بایننس

وقتی آماده شدید، روی Create Account کلیک کنید. به زودی یک ایمیل تأیید دریافت خواهید کرد. برای تکمیل ثبت­‌نام، دستورالعمل­‌های موجود در ایمیل را دنبال کنید. بعد وارد اکانت Binance خود شوید، موس را به نوار بالای صفحه منتقل کنید.

قرارداد آتی دلخواه خود را انتخاب کنید. در Binance دو نوع قرارداد آتی وجود دارد:

USD-M Futures و COIN-M Futures. به عنوان مثال، برای آموزش فیوچرز بایننس در اصفهان اگر می­‌خواهید قراردادهای دائمی BTCUSDT را معامله کنید، لطفاً USDⓈ-M Futures را انتخاب کنید. برای قراردادهای حاشیه ای سکه BTCUSD ،COIN-M Futures را انتخاب کنید.

قرارداد فیوچرز بایننس

در آموزش فیوچرز بایننس در اصفهان برای فعال کردن حساب Binance Futures خود بر روی دکمه Open now کلیک کنید. اکنون شما آماده تجارت هستید!

شروع فیوچرز بایننس

چگونه حساب Binance Futures خود را تأمین مالی کنیم؟

شما می­‌توانید وجوه خود را بین کیف پول Exchange  (کیف پول مورد استفاده در Binance ) و Futures Wallet  (کیف پول مورد استفاده در Binance Futures) انتقال دهید. در آموزش  فیوچرز بایننس در اصفهان برای انتقال وجه به کیف پول Futures خود، روی انتقال در سمت راست صفحه Binance Futures کلیک کنید.

انتقال وجه فیوچرز بایننس

مبلغی را که می‌خواهید منتقل کنید تنظیم کنید و روی تأیید انتقال کلیک کنید. به زودی باید بتوانید موجودی اضافه شده به Future Wallet خود را ببینید. می‌توانید جهت انتقال را با استفاده از نماد پیکان دوتایی تغییر دهید همانطور که در زیر دیده می‌شود.

کیف پول فیوچرز بایننس

این تنها راه تأمین بودجه کیف پول Futures شما نیست. هم­‌چنین می­‌توانید از وجوه خود در کیف پول مبادله­‌ای به عنوان وثیقه استفاده کرده و USDT را برای معاملات آتی از صفحه موجودی‌های کیف پول فیوچرز خود وام بگیرید.

به این ترتیب، مجبور نیستید بودجه را مستقیماً به کیف پول Futures خود منتقل کنید. مطمئناً باید USDT را که وام گرفته‌اید پس دهید.

وام فیوچرز بایننس

futures در Binance چگونه کار می کند؟

آموزش فیوچرز بایننس در اصفهان به شما امکان می­‌دهد تا به صورت دستی اهرم هر قرارداد را تنظیم کنید. برای انتخاب قرارداد، به بالا سمت چپ صفحه بروید و بر روی قرارداد فعلی حرکت کنید (به طور پیش فرضBTCUSDT).

برای تنظیم اهرم، به قسمت ورود سفارش بروید و روی مقدار فعلی اهرم خود کلیک کنید (به طور پیش­ فرض ۲۰ برابر). با تنظیم نوار لغزنده یا وارد کردن آن، میزان اهرم را مشخص کنید و بر روی [تأیید] کلیک کنید.

در آموزش فیوچرز بایننس در اصفهان قابل ذکر است که هرچه اندازه موقعیت بزرگ‌تر باشد، میزان اهرمی که می­‌توانید استفاده کنید کمتر است. به همین ترتیب، هرچه اندازه موقعیت کوچک‌تر باشد، از اهرمی که می توانید استفاده کنید بیشتر است.

لطفا توجه داشته باشید که استفاده از اهرم بالاتر خطر انحلال بیشتری را به همراه دارد. بازرگانان تازه­‌کار  در  آموزش فیوچرز بایننس در اصفهان باید مقدار اهرمی را که استفاده می­‌کنند به دقت بررسی کنند.

در آموزش فیوچرز بایننس در اصفهان تفاوت مارک قیمت با آخرین قیمت چیست؟

برای جلوگیری از تسویه حساب‌­های غیرضروری در دوره‌های نوسان زیاد، Binance Futures از Last Price و Mark Price استفاده می‌کند. درک آخرین قیمت آسان است. این به معنای آخرین قیمتی است که قرارداد با آن معامله ­شده است. به عبارت دیگر، آخرین معامله در تاریخ معاملات آخرین قیمت را تعریف می‌کند. این برای محاسبه PnL تحقق یافته شما (سود و ضرر) است.

Mark Price برای جلوگیری از دستکاری قیمت طراحی شده است. این محاسبه با استفاده از ترکیبی از داده‌های بودجه و سبدی از داده­‌های قیمت از مبادلات چند نقطه‌­ای انجام می­‌شود. قیمت PnL غیر واقعی شما براساس مارک قیمت محاسبه می‌شود. لطفا توجه داشته باشید که قیمت مارک و آخرین قیمت ممکن است متفاوت باشد.

وقتی نوع سفارشی را تنظیم می­‌کنید می‌توانید انتخاب کنید کدام قیمت را می‌خواهید استفاده کنید: آخرین قیمت یا مارک قیمت. برای این کار، قیمتی را که می‌خواهید استفاده کنید در فهرست کشویی Trigger در پایین قسمت ورود سفارش انتخاب کنید.

استفاده از ماشین حساب فیوچرز بایننس در اصفهان

نحوه استفاده از ماشین حساب فیوچرز بایننس در اصفهان

در آموزش فیوچرز بایننس در اصفهان شما می‌توانید ماشین حساب فیوچرز بایننس در اصفهان را در بالای قسمت ورود سفارش پیدا کنید. به شما امکان می‌دهد مقادیر را قبل از ورود به یک موقعیت بلند یا کوتاه محاسبه کنید. می­‌توانید نوار لغزنده اهرم را در هر برگه تنظیم کنید تا از آن به عنوان مبنای محاسبات خود استفاده کنید.

ماشین حساب فیوچرز بایننس در اصفهان دارای سه زبانه است:

 PNL: از این برگه برای محاسبه حاشیه اولیه، سود و ضرر (PnL) و بازده سهام (ROE) خود بر اساس قیمت ورودی و خروجی در نظر گرفته شده و اندازه موقعیت استفاده کنید.

قیمت هدف (Target Price) : از این برگه برای محاسبه چه قیمتی برای خروج از موقعیت خود برای رسیدن به درصد بازده مورد نظر استفاده کنید.

قیمت انحلال (Liquidation Price):  از این برگه برای محاسبه برآورد قیمت انحلال خود بر اساس موجودی کیف پول، قیمت ورودی مورد نظر و اندازه موقعیت استفاده کنید.

سخن پایانی

در ارزینو با معاملات فیوچرز بایننس در اصفهان آشنا شدید. فیوچرز بایننس در اصفهان به معامله‌گران اجازه می‌­دهد تا در مورد قیمت دارایی‌های آینده حدس بزنند. امروزه بسیاری از صرافی‌ها معاملات آتی را ارائه می‌دهند. آشنایی با اصول مبادله آتی به شما کمک می‌کند تا در این تجارت پیروز شوید.

در صورت داشتن دانش و تکنیک‌های مناسب مدیریت ریسک برای جلوگیری از ضررهای بیش از حد، معاملات آتی می­‌تواند سودآور باشد. بنابراین، شما باید قبل از معاملات آتی، استراتژی و دقت لازم را برای فیوچرز بایننس انجام دهید و هم از مزایای آنها و هم از خطرات آنها مطلع شوید.

حساب فیوچرز بایننس چیست؟

فیوچرز بایننس از طیف گسترده‌ای از دارایی‌های رمزنگاری به عنوان وثیقه پشتیبانی می‌کند.

بین معاملات حاشیه و معاملات آتی کدام بهتر است؟

تجارت حاشیه به مشتریان اجازه می‌دهد تا موقعیت‌های بسیار کوچک‌تری را از طریق اهرم انتخاب کنند. تنها تفاوت مهم این است که وقتی برای تامین مالی حاشیه تصمیم می‌گیرید، مبلغی را که تأمین شده است، پرداخت می‌کنید درصورتی که وقتی معاملات آتی را انتخاب می‌کنید، هیچ سودی توسط شما پرداخت نمی‌شود.

حداکثر اهرم موجود در معاملات آتی بایننس چقدر است؟

۲۰ برابر

چه مدت می‌توانید معاملات آتی بایننس را نگه دارید؟

قراردادهای آتی عمر محدودی دارند و بر اساس چرخه تقویمی مربوطه منقضی می‌شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید